Honor Roll



2020-2021

 

4th Quarter 

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Emma Barry, Kaya Binetti, Beatrix Briggs, Suki Briggs, Sebastian Burmester, Eleanor Butler, Dylan Cale, Steven Christiana, Marian Decker, Devin DeMilo, Emma Dentico, Carolina Dickens, Cole Dixon, Strachan Doran, Benjamin Fajardo, David Feeney, Molly Freer, Maxwell Kaplan, Rachel Kaplan, Martin Kent, Gabrielle Lamprou, Jasmina Lodoe, Noah Lortie, Emma Madigan, Ryan Martin, Rachel Mastroeni, Dalton Melious, Esther Murray, Juliet Murray, Logan O’Brien, Elena Raccuia, Ava Rivera, Isabel Rosasco, Kelly Scattergood, Ella Schulkind, Brandon Shih, Quinn Simaitis, Kaiya Stafford, Kaitlyn Sutter, Alexander Ulrich

Grade 11

Bryce Aierstok, Raylie Bence, Hannah Blass, Cameron Cassano, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Logan Dykeman, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Savanna Martin, Alexis Martinez, David Miller, Daniel Milliren, Ryan Milne, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Colin Reichelt, Owen Rinaldi, Nicholas Rocco, Olivia Selby, Emily Shute, Helena Stepan, Jack Viator, Laura Voorhis, Ella Wolfe

Grade 10

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Kathryn Coggeshall, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Alexis Kalafala, Ryan Kappeller, Nadine Karchmer, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Greta LeHane, Drew Milne, Emma Neuneker, Sebastian Gutierrez Ortega, Alexander Pulver, Finn Quested, Josephine Raccuia, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Szabo, Fredric Winham

Grade 9

Laila Alam, Luca Andries, Jack Barry, Bodhi Binetti, Ella Brick, Isabel Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Matthew Chianese, Julia Duch, Margaux Epter, Spencer Firestone, Samuel Fleming, Griffin Giles, Sofia Guerra, Parker Gutterman, Annika Haile, Hunter Hoehn, Rachel Kahn, Kaylani Kasnia-Herman, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, June Nathan, Frances Nathan, Alan Pastran, Olivia Pulver, Maya Quon-Youle, Gabriella Randazzo, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

 

HONOR ROLL

Grade 12

Alyssa Barbato, Harris Burkhart, James Derbyshire, Lara Dunn, Ainsley Dutton, Nija Huba, Jonathan Lange, Henry McCarty, Grace McMichael, David Oliver, Jillian Sivulich, Kayleah Soden, Dalton Steele, Nicholas Weber

Grade 11

Katherine Beichert, Ian Binnie, Sana Cheema, Johanna Doyle, Elizabeth Ellis, Glen Fowler, Davin Greene, Riley LeHane, Jesse Nathan, Reilly O’Neill, Maeve Szwed, Joshua Youngquist

Grade 10

McKenna Ault Nolan, Kylie Barbato, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Hannah Callahan, Andy Castellanos, Vanessa Codacovi, Parker Dutton, Jonathan Fixler, Grace Hanna, Mason Leary, Lana Lieberman, Jalen McClennon, Rohm Ramsey, Ava Wolfe

Grade 9

Alexander Binnie, Anna Engel, Charlotte Garcia-Stout, Hunter Gutterman, Marco Kibel DeCola, Danica Milliot, Paige Sheppard, Ava Yarabek

 

HONORABLE MENTION

Grade 12

Emily Beeler, Gianna Fusaro, Louisa Hart, Brendan Hines, Makena Jackson, Moss Magnusson, Olivia Scott, Oona Shain

Grade 11

Marc Beecher, Liam Curthoys, Dante McClinchey, Michael Phillips, Marcus Roger

Grade 10

Felix Adams, Brooke Centineo, Andrew Clegg, Derek Empert, Sean Gilleran, Thomas Hewitt, Carter Hines, Cache Holt, Jorge Murataya-Angot, Owen Oleszewski, Baltazar Perez, Saxton Terranova, Aurora Tompkins

Grade 9

Jaden Annese, Katherine Beeler, Jillian Lacey, Owen Mulligan, Corey Mund, Charlotte Nathan, Brendan Rusnack, Colin White, Lucas White

 

 

3rd Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Alyssa Barbato, Emma Barry, Kaya Binetti, Beatrix Briggs, Sebastian Burmester, Eleanor Butler, Dylan Cale, Steven Christiana, Marian Decker, Emma Dentico, Carolina Dickens, Cole Dixon, Strachan Doran, Benjamin Fajardo, Molly Freer, Louisa Hart, Makena Jackson, Maxwell Kaplan, Rachel Kaplan, Martin Kent, Gabrielle Lamprou, Jasmina Lodoe, Noah Lortie, Emma Madigan, Rachel Mastroeni, Dalton Malious, Esther Murray, Juliet Murray, Logan O’Brien, Elena Raccuia, Kelly Scattergood, Ella Schulkind, Brandon Shih, Quinn Simaitis, Kaitlyn Sutter

 

Grade 11

Bryce Aierstok, Raylie Bence, Ian Binnie, Hannah Blass, Cameron Cassano, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Logan Dykeman, Glen Fowler, Davin Greene, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Savanna Martin, Alexis Martinez, David Miller, Daniel Milliren, Ryan Milne, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Colin Reichelt, Owen Rinaldi, Olivia Selby, Emily Shute, Helena Stepan, Laura Voorhis, Ella Wolfe

 

Grade 10

Brooke Aierstok, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Jack Bettigole, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Alexis Kalafala, Ryan Kappeller, Nadine Karchmer, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Mason Leary, Greta LeHane, Lana Lieberman, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Emma Neuneker, Sebastian Ortega Gutierrez, Alexander Pulver, Finn Quested, Josephine Raccuia, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Fredric Winham

 

Grade 9

Laila Alam, Ella Brick, Isabel Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Julie Duch, Anna Engel, Margaux Epter, Griffin Giles, Hunter Gutterman, Parker Gutterman, Rachel Kahn, Kaylani Kasnia-Herman, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, Owen Mulligan, Frances Nathan, June Nathan, Alan Pastran, Olivia Pulver, Gabriella Randazzo, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

 

HONOR ROLL

Grade 12

Emily Beeler, Harris Burkhart, Ainsley Dutton, David Feeney, Brendan Hines, Jonathan Lange, Moss Magnusson, Ryan Martin, Grace McMichael, David Oliver, Ava Rivera, Isabel Rosasco

 

Grade 11

Katherine Beichert, Liam Curthoys, Johanna Doyle, Johanna Dull, Elizabeth Ellis Riley LeHane, Jesse Nathan, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Maeve Szwed, Jack Viator, Joshua Youngquist

 

Grade 10

McKenna Ault Nolan, Mckenzie Capalbo, Andy Castellanos, Vanessa Codavcovi, Jonathan Fixler, Grace Hanna, Austin Hearn, Thomas Hewitt, Saxton Terranova, Madison White, Ava Wolfe

 

Grade 9

Luca Andries, Jack Barry, Katherine Beeler, Alexander Binnie, Matthew Chianese, Savannah Fiore, Spencer Firestone, Sofia Guerra, Danica Milliot, Corey Mund, Maya Quon-Youle, Brendan Rusnack, Nathaniel Strassberger, Ivo Uebbing, Ava Yarabek

 

HONORABLE MENTION

Grade 12

George Ashworth, Suki Briggs, James Derbyshire, Miles Flanagan, Gianna Fusaro, Nija Huba, Cody Hues, Megan Salamone, Kayleah Soden, Thomas Stark

 

Grade 11

Marc Beecher, Dante McClinchey, Michael Phillips, Marcus Roger

 

Grade 10

Felix Adams, Emanuel Allen, Brooke Centineo, Andrew Clegg, Parker Dutton, Derek Empert, Angel Perez Baltazar, Aurora Tompkins

 

Grade 9

Yoav Alperson, Jaden Annese, Kyle Gillette, Zachary Hart, Hunter Hoehn, Nicholas Iwasiutyn, Marco Kibel DeCola, Charlotte Nathan, Paige Sheppard

 

 

2nd Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Alyssa Barbato, Emma Barry, Kaya Binetti, Beatrix Briggs, Sebastian Burmester, Eleanor Butler, Dylan Cale, Steven Christiana, Marian Decker, Emma Dentico, Carolina Dickens, Cole Dixon, Strachan Doran, Ainsley Dutton, Benjamin Fajardo, Molly Freer, Maxwell Kaplan, Rachel Kaplan, Martin Kent, Gabrielle Lamprou, Jasmina Lodoe, Noah Lortie, Emma Madigan, Dalton Melious, Esther Murray, Juliet Murray, Logan O’Brien, Ava Rivera, Kelly Scattergood, Ella Schulkind, Brandon Shih, Quinn Simaitis, Kayleah Soden, Kaiya Stafford, Alexander Ulrich

 

Grade 11

Bryce Aierstok, Ian Binnie, Cameron Cassano, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Logan Dykeman, Davin Greene, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Riley LeHane, Savanna Martin, Ryan Milne, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Owen Rinaldi, Nicholas Rocco, Olivia Selby, Emily Shute, Laura Voorhis, Ella Wolfe

 

Grade 10

Brooke Aierstok, McKenna Ault Nolan, Lola Cahill, Christian Cale, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Vanessa Codacovi, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Thomas Hewitt, Theodora Himes, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Greta LeHane, Emma Neuneker, Sebastian Ortega Gutierrez, Alexander Pulver, Finn Quested, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Anne Szabo, Ava Wolfe

 

Grade 9

Laila Alam, Bodhi Binetti, Ella Brick, Isabel Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Anna Engel, Samuel Fleming, Griffin Giles, Annika Haile, Rachel Kahn, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, Owen Mulligan, June Nathan, Frances Nathan, Alan Pastran, Olivia Pulver, Gabriella Randazzo, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Emily Seldin, Elyse Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathaniel Strassberger, Delilah Tumolo, Adrielle Whidbee

 

HONOR ROLL

Grade 12

Grace McMichael, Emily Beeler, Brendan Hines, Gianna Fusaro, Jonathan Lange, Moss Magnusson, Louisa Hart, Harris Burkhart, Isabel Rosasco, Ryan Martin, Rachel Mastroeni

 

Grade 11

Katherine Beichert, Raylie Bence, Hannah Blass, Liam Curthoys, Johanna Dull, Glen Fowler, Alexis Martinez, Jesse Nathan, Colin O’Connor, Reilly O’Neill, Camdyn Rakow, Colin Reichelt, Jack Viator

 

Grade 10

Emanuel Allen, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Jonathan Fixler, Grace Hanna, Alexis Kalafala, Nadine Karchmer, Mason Leary, Lana Lieberman, Drew Milne, Jorge Murataya-Agnot, Aurora Tompkins

 

Grade 9

Julia Duch, Marguax Epter, Spencer Firestone, Charlotte Garcia-Stout, Sofia Guerra, Marco Kibel DeCola, Claire Moss, Corey Mund, Maya Quon-Youle, Ivo Uebbing

 

HONORABLE MENTION

Grade 12

David Feeney, Henry McCarty, Makena Jackson, Megan Salamone, Nija Huba, David Oliver

                                                                                                                                                                                      

Grade 11

Johanna Doyle, Liam Finnegan, Dante McClinchey, Michael Phillips, Rebecca Reed, Marcus Roger, Emma Ruger, Megan Russell, Maeve Szwed, Jacob Valentino, Joshua Youngquist

 

Grade 10

Hannah Callahan, McKenzie Capalbo, Andrew Clegg, Parker Dutton, Austin Hearn, Rohm Ramsey, Madison White

 

Grade 9

Jaden Annese, Katherine Beeler, Alexander Binnie, Matthew Chianese, Kaylani Kasnia-Herman, Danica Milliot, Brendan Rusnack

  

 

1st Quarter

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Alyssa Barbato, Emma Barry, Kaya Binetti, Beatrix Briggs, Sebastian Burmester, Eleanor Butler, Dylan Cale, Steven Christiana, Marian Decker, Emma Dentico, Carolina Dickens, Cole Dixon, Strachan Doran, Ainsley Dutton, Benjamin Fajardo, Molly Freer, Makena Jackson, Maxwell Kaplan, Rachel Kaplan, Martin Kent, Gabrielle Lamprou, Johnathan Lange, Jasmina Lodoe, Noah Lortie, Emma Madigan, Moss Magnusson, Ester Murray, Juliet Murray, Logan O’Brien, Elena Raccuia, Isabel Rosasco, Kelly Scattergood, Ella Schulkind, Olivia Scott, Brandon Shih, Quinn Simaitis, Kayleah Soden, Alexander Ulrich.

 

Grade 11

Bryce Aierstok, Ian Binnie, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Liam Curthoys, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Logan Dykeman, Nadiya Grossman, Benjamin Hutchings, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Lucy Lawson, Riley LeHane, Savanna Martin, Colin O’Connor, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Brooke Pociask, Owen Rinaldi, Nicholas Rocco, Olivia Shelby, Emily Shute, Helena Stepan, Laura Voorhis, Ella Wolfe.

 

Grade 10

Brooke Aierstok, McKenna Ault Nolan, Kylie Barbato, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Richard Dentico Jr., Maeve Doran, Hannah Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Theodora Himes, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Greta LeHane, Emma Neuneker, Sebastian Ortega Gutierrez, Finn Quested, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Jason Stafford, Sarah Szabo, Aurora Tompkins, Fredric Winham, Ava Wolfe.

 

Grade 9

Laila Alam, Jack Barry, Bodhi Binetti, Ella Brick, Isabel Briggs, Luke Butler, Keillor Cherrits, Anna Engel, Margaux Epter, Samuel Fleming, Hunter Gutterman, Parker Gutterman, Annika Haile, Rachel Kahn, Addison Kelly, Charlie Kozma, Chloe Moor, Corey Mund, Frances Nathan, June Nathan Alan Pastran, Olivia Pulver, Gabriella Randazzo, Anna Savolainen, Sophia Schofield, Elyse Seldin, Emily Seldin, Bianca Spinelli, Ezra Steinman, Malcolm Stewart, Nathan Strassberger, Delilah Tumolo, Ivo Uebbing.

 

1st Quarter

HONOR ROLL

Grade 12

Emily Beeler, Harris Burkhart, David Feeney, Miles Flanagan, Louisa Hart, Brendan Hines, Grace McMichael, Dalton Melious, Megan Salamone, Oona Shain, Jillian Sivulich, Kaiya Stafford, Thomas Stark, Kaitlyn Sutter

 

Grade 11

Katherine Beichert, Raylie Bence, Hannah Blass, Cameron Cassano, Alexis Martinez, Daniel Milliren, Ryan Milne, Camdyn Rakow, Rebecca Reed, Colin Reichelt, Marcus Roger, Megan Russell, Jack Viator, Joshua Youngquist

 

Grade 10

Emanuel Allen, Noah Bancroft, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Andy Castellanos, Vanessa Codacovi, Johnathan Fixler, Grace Hanna, Thomas Hewitt, Carter Hines, Alexis Kalafala, Nadine Karchmer, Mason Leary, Lana Liebeman, Drew Milne, Jorge Murataya-Agnot, Owen Oleszewski, Vasiliki Psichas, Alexander Pulver, Rohm Ramsey

 

Grade 9

Luca Andries, Alexander Binnie, Julia Duch, Spencer Firestone, Griffin Giles, Sofia Guerra, Hunter Hoehn, Marco Kibel DeCola, Claire Moss, Owen Mulligan, Maya Quon-Youle, Adrielle Whidbee

  

1st Quarter

HONORABLE MENTION

Grade 12

George Ashworth, James Derbyshire, Gianna Fusaro, Ryan Martin, David Oliver, Ava Rivera, Dominic Umbro-Sclafani

 

Grade 11

Marc Beecher, Sean Duke, Elizabeth Ellis, Liam Finnegan, Glen Fowler, Davin Greene, David Miller, Reilly O’Neill, Michael Phillips, Maeve Szwed, Jacob Valentino

 

Grade 10

Felix Adams, Samuel Ashworth, Hannah Callahan, McKenzie Capalbo, Andrew Clegg, Jonathan Cruz-Cruz, Parker Dutton, Austin Heam, Jalen McClennon, Angel Perez Baltazar, Alan Rosenbaum, Maxwell Stickle, Saxton Terranova, Madison White

 

Grade 9

Jaden Annese, Alexa Hartman, Allison Hewitt, Emily Jeffreys, Carter Lewis, Danica Milliot, Charlotte Nathan, Ava Yarabek

 

 

2019-2020

1st Quarter

 

CTI High Honor Roll

Grade 12

Thomas Biechert

Grade 11

Dylan Cale, Ainsley Dutton

 

CTI Honor Roll

Grade 12

Quentin Carlaw, Cameron Duch

Grade 11

Cole Knoop, Dalton Melious

HIGH HONOR ROLL

Grade 12

Elaine Albahary, Serena Albahary, Lyla Andrick, Jacob Bancroft, Thomas Beichert, Quentin Carlaw, Jonah Carleton, Grace Ellis, Adam Eshel, Andrew Gausepohl, Betty Gibbs, Kathleen Hall, Jakob Halpern, Jed Hammoud, Jillian Holen, Bethany Hutchings, John Jackson, Nicholas Karchmer, Sevilla Kent, Milo  Kosofsky, Isaac Levin, Jacob Long, Emily Lyons, Reyna Martinez, Colin Murray, Zachary Neuneker, John O’Haire, Giulia Oxenholm, Penelope Paldino, Eleanor Pitcher, Georgia Plambeck, Nicole Prout, Alexandria Szabo, Mikaela Torcello, Adeline Tumolo, Elise Voorhis, Nakoa Zuger

 

Grade 11

Alyssa Barbato, Kaya Binetti, Beatrix Briggs, Eleanor Butler, Steven Christiana, Marian Decker, Emma Dentico, Carolina Dickens, Cole Dixon, Lara Dunn, Ainsley Dutton, David Feeney, Ryan Ferber, Molly Freer, Brendan Hines, Makena Jackson, Maxwell Kaplan, Martin Kent, Gabrielle Lamprou, Noah Lortie, Emma Madigan, Esther Murray, Logan O’Brien, Elena Raccuia, Heather Raum, Emma-Rose Scagnelli, Kelly Scattergood, Ella Schulkind, Brandon Shih, Jillian Sivulich, Dalton Steele, Saira Sukthankar

 

Grade 10

Bryce Aierstok, Marc Beecher, Katherine Beichert, Raylie Bence, Ian Binnie, Briceson Bird, Sana Cheema, Evelyn Cooper, Autumn Cupano, Liam Curthoys, Lucas Dentico, Alejandra Dickens, Johanna Doyle, Johanna Dull, Logan Dykeman, Nadiya Grossman, Iris Hoey-Wasow, Benjamin Hutchings, Karin Inami, Shae Jenkins, Radha Lahiri, Anna Lawson, Riley LeHane, Alexis Martinez, David Miller, Daniel Milliren, Colin O’Connor, Sarah Palastra, Edgar Pastran, Isabel Pronto Breslin, Camdyn Rakow, Nicholas Rocco, Megan Russell, Olivia Selby, Ella Wolfe

 

Grade 9

Brooke Aierstok, Emanuel Allen, Noah Bancroft, Kylie Barbato, Jack Bettigole, Rena Burkhart, Lola-Dillon Cahill, Christian Cale, Andy Castellanos, Hudson Cherrits, Roxanne Clark, Richard Dentico, Jr., Maeve Doran, Jonathan Fixler, Emily Gibbons, Joseph Hagerty, Nikolas Herr, Claire Hewitt, Theodora Hirmes, Ryan Kappeller, Alex Kemnitzer, Zelda Kosofsky, Greta LeHane, Lana Lieberman, Emma Neuneker, Amelia Nevarez, Finn Quested, Josephine Raccuia, Julie Rifenburgh, Noah Roger, Sarah Szabo, Saxton Terranova, Aurora Tompkins

 

HONOR ROLL

Grade 12

Cidney  Cassano, Amber Codacovi, Michael Comolli, Maite Demange, Owen Dentico, Cameron Duch, Claire Finnegan, Shannon Fitzpatrick, Olivia Helms, Luke Imperato, Declan Kroll, Austin Matthies, Talulah Patch, Gideon Rothschild, Edward Tierney, Victoria Umbro-Sclafani, William Szabo

 

Grade 11

Emma Barry, Emily Beeler, Sebastian Burmester, James Derbyshire, Benjamin Fajardo, Jonathan Lange, Jasmina Lodoe, Robert MacDermott, Moss Magnusson, Rachel Mastroeni, Dalton Melious, Megan Salamone, Oona Shain, Quinn Simaitis, Alexander Ulrich

 

Grade 10

Cameron Cassano, Britney Cruz-Cruz, Henry Dalu, Gavin DiMarco, Glen Fowler, Lucy Lawson, Emerson McKindles, Ryan Milne, Jesse Nathan, Reilly O’Neill, Michael Phillips, Brooke Pociask, Matthew Raccuia, Rebecca Reed, Owen Rinaldi, Marcus Roger, Otto Schweppe, Jacob Valentino, Jack Viator, Laura Voorhis

 

Grade 9

Felix Adams, McKenna Ault Nolan, Hannah Callahan, Andrew Clegg, Vanessa Codacovi, Kathryn Coggeshall, Jonathan Cruz-Cruz, Aiden Dahlin, Hirpheshi Dentico, Parker Dutton, Derek Empert, Hannah Fixler, Aleatory Funkhouser, Grace Hanna, Austin Hearn, Carter Hines, Alexis Kalafala, Nadine Karchmer, Jalen McClennon, Drew Milne, Jorge Murataya-Angot, Owen Oleszewski, Vasiliki Psichas, Alexander Pulver, Rohm Ramsey, Leonard Romeo, Liam Stark, Maxwell Stickle, Madison White, Fredric Winham, Ava Wolfe

 

HONORABLE MENTION

Grade 12

Anthony Centineo, Gianna Cummaro, Madeline Murphy, Allan Prado, Tristan Riccobono, Jonathan Welsh

 

Grade 11

Aiden Aierstok, George Ashworth, Dylan Cale, Strachan Doran, Miles Flanagan, Louisa Hart, Nija Huba, Ryan Martin, Jordon Martins-Cihanek, Henry McCarty, Grace McMichael, Raython Merrihew, David Oliver, Ava Rivera, Isabel Rosasco, Kayleah Soden, Kaiya Stafford, Thomas Stark, Nicholas Weber

 

Grade 10

Aiden Decker, Sean Duke, Liam Finnegan, Lara Fusaro, Dante McClinchey, Colin Reichelt,

Emily Shute, Maeve Szwed

 

Grade 9

Samuel Ashworth, Mckenzie Capalbo, Brooke Centineo, Sean Gilleran, Thomas Hewitt, Cache Holt, Ysabella Kroner, Riley Moura, Angel Perez Baltazar, Alan Rosenbaum, Natalie Traudt

 

CTI Honor Roll Repor

HIGH HONOR ROLL

Thomas Beichert, Ainsley Dutton, Dylan Cale

HONOR ROLL

Cole Knoop, Dalton Melious, Cameron Duch, Quentin Carlaw

 

 

 

  

 




DISTRICT CONTACT

845.871.5520 - District
845.871.5520 ext. 5527 - Transportation
845.871.5570 ext. 6560 - Registration
845.871.5570 ext. 6551 - Special Education
845.871.5570 ext. 6560 - Curriculum & Instruction

DISTRICT ADDRESS

Mailing: P.O. Box 351, Rhinebeck, NY 12572
Physical: 45 N. Park Rd., Rhinebeck, NY 12572

SCHOOL CONTACT

845.871.5570 - Chancellor Livingston Elementary
845.871.5500 - Bulkeley Middle School
845.871.5500 - Rhinebeck High School